Hajduk Plastika

Možđenec 1/R, 42220 Novi Marof, Hrvatska

+385 42 205 205

hajduk@hajduk-plastika.hr

Uprava

Lidija Lončarić, Predsjednik uprave

lidija@hajduk-plastika.hr

 

Vladislav Hajduk, član uprave

vlado@hajduk-plastika.hr

 

Tamara Hajduk, član uprave

tamara@hajduk-plastika.hr

 

Dario Hajduk, član uprave

dario@hajduk-plastika.hr

 

Knjigovodstvo

Vesna Kopjar

vesna@hajduk-plastika.hr

tel: +385 42 205 206

Komercijala

Osiguranje kvalitete i laboratorij

Tamara Hajduk Milak

tamara@hajduk-plastika.hr

 

Maja Hajduk

maja@hajduk-plastika.hr

Možđenec 1/R, Novi Marof, Hrvatska

+385 42 205 205

hajduk@hajduk-plastika.hr

IBAN: HR654124003 1133000978

matični broj: 3620395

OIB: 15589176927